DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

KONKURS PLASTYCZNO-FILMOWY „ŚNIEŻNY DEKALOG”

TERMIN NADSYŁANIA PRAC: 5 marca 2021 r.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU.

MOTYLA NOGA / Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży

TERMIN NADSYŁANIA PRAC 11.02.2021
MOTYLA NOGA to hasło tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży, którego tematem są wszystkie motyle, dzienne i nocne. Magiczne owady, które bywają inspiracją dla wielu artystów, poetów, muzyków i wynalazców, ze względu na swoje budzące zachwyt kolory i fascynujący cykl życiowy, przeobrażające się z niezbyt atrakcyjnej gąsienicy w bajecznego motyla. Zapraszamy do twórczej oraz kreatywnej interpretacji tematu! Niech każdy z Was poczuje w brzuchu motyle ekscytacji!!

Konkurs Novakid’s MusicKid

DATA UPŁYWU TERMINU: 15.01.2021
Pochwal się, jak śpiewa Twoje dziecko i wygraj atrakcyjne nagrody! Wierzymy, że każde dziecko skrywa w sobie ukryte talenty i potencjał. Pokaż, że mamy rację i zaprezentuj światu niepowtarzalny talent swojego dziecka.